июнь, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Бүген – Балаларны яклау көнендә Иж-Бубыйда иганәчеләр Нәдир Әхмәтҗанов һәм Искәндәр Җиһангәрәев ярдәме белән ясалган заманча җиһазландырылган уен мәйданчыгын ачу тантанасы булды.

1 июнь – җәйнең беренче көнендә иң матур һәм якты бәйрәмнәрнең берсе Халыкара балаларны яклау көнен бәйрәм итәбез.

1 июньнән кулланылган электр энергиясе өчен счетчик күрсәткечләрен “184нче СМП“ идарәче компаниясенә (К.Маркс урамы, 18, 2нче кат, Саклык банкы бинасы) килеп яки 24410, 22692 телефоннарына шалтыратып хәбәр итәргә кирәк.

Егерме ел Әгерҗе районы мөхтәсибәтен җитәкләгән  Мөхәммәтазат хәзрәт ГАТИН үз теләге белән вазифасыннан азат ителде.

Бүген, 1 июньдә, шторм кисәтүе игълан ителү сәбәпле, “Яшьлек“ паркында Халыкара балаларны яклау көненә багышланган чаралар уздырылмый. Шул уңайдан район хакимиятендә ашыгыч киңәшмә дә узды. Әлеге чараларны 12 июнь – Россия көненә күчерү планлаштырыла.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: