август, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Мәгариф системасында озак елларга сузылган нәтиҗәле хезмәтләре өчен районыбызның бер төркем мәгариф хезмәткәрләре бүләкләнделәр:

Бүген Президентыбыз Рөстәм Миңнеханов һәм аның җәмәгате Гөлсинә ханым Казан Кремлендә Татарстанның иң үрнәк гаиләләрен кабул итә.

Бик тиздән шәһәрдә – 317, авылларда 141 бала тәүге тапкыр мәктәп бусагасын атлап керәчәк. Әлеге могҗизалы белем иленә аяк басар алдыннан малайлар-кызлар өчен район Мәдәният сараенда узган бәйрәм аларга яңа дәрт һәм көч өстәде.

(“Агрофирма-Әгерҗе“ ширкәте буенча)

“Нью-Холланд“ комбайнында:

Районда мәгариф хезмәткәрләренең август киңәшмәләрендә нинди мәсьәләләр карала, яңа уку елында педагоглар нәрсәгә аеруча игътибар итәргә тиеш? Зур җыен алдыннан шушы һәм башка сораулар белән район мәгариф идарәсе начальнигы Вәсилә САФИУЛЛИНАга мөрәҗәгать иттек.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: